Skip links

Poznaj nas

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej. Nieprzerwanie od roku 2002 organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Szkoła Językowa GERLANG  powstała w 2002 roku. Założycielką jest Małgorzata Szyca-Wojciechowska – absolwentka germanistyki UG, tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Od początku naszej działalności jesteśmy z Wami na gdańskiej Zaspie. Przez kilka lat organizowaliśmy kursy językowe w Domu Kultury „Młyniec”. W ciągu ostatnich 15 lat nasza siedziba mieściła się przy ul. Żwirki i Wigury, a od września będzie nam miło powitać Was w nowej, większej siedzibie w Galerii Zaspa.

Prowadzimy również nasze kursy w szkołach podstawowych nr 5 i 92 na Zaspie.

Po wielu latach pracy z uczniami w różnym wieku wiemy, jakie metody są najskuteczniejsze w opanowaniu języka obcego, dlatego proponujemy dobrze zaplanowaną już od najmłodszych lat ścieżkę edukacyjną dla Twojego dziecka.

Szkoła Językowa Gerlang od kilku już lat jest akredytowanym Centrum nauczania metodami Teddy Eddie, Savvy Ed, a w tym roku podpisaliśmy umowę partnerską z autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English PL277, stając się akredytowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Odwiedź nas na Facebook'u!
This website uses cookies to improve your web experience.