Skip links

Poznaj nas

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej. Nieprzerwanie od roku 2002 organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Szkoła Językowa GERLANG  powstała w 2002 roku. Założycielką jest Małgorzata Szyca-Wojciechowska – absolwentka germanistyki UG, tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Od początku naszej działalności jesteśmy z Wami na gdańskiej Zaspie. Przez kilka lat organizowaliśmy kursy językowe w Domu Kultury „Młyniec”. W ciągu ostatnich 15 lat nasza siedziba mieściła się przy ul. Żwirki i Wigury, a od września 2021 przenieśliśmy się dla Was do nowej, większej siedziby w Galerii Zaspa.

Prowadzimy również nasze kursy w szkołach podstawowych nr 5 i 92 na Zaspie.

Po latach owocnej współpracy z uczniami w różnym wieku, wypracowaliśmy metody nauczania, które są nie tylko skuteczne, ale także angażujące. Oferujemy zatem spersonalizowane ścieżki edukacyjne, skrojone do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, niezależnie od jego wieku.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności uczącej się, gdzie jakość i zaufanie idą w parze z innowacją i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Szkoła Językowa Gerlang od kilku już lat jest akredytowanym Centrum nauczania metodami Teddy Eddie, Savvy Ed, a w 2021 roku podpisaliśmy umowę partnerską z autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English PL277, stając się akredytowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Odwiedź nas na Facebook'u!
This website uses cookies to improve your web experience.