Skip links

Bezpłatne lekcje pokazowe 24.06.2024

Osoba przebrana za misia Teddy Eddie ucząca się z dziećmi języka angielskiego
PONIEDZIAŁEK 24.06:

  • 16.00 – lekcja pokazowa TE START, 2-3 latki
  • 17.00 – lekcja pokazowa TE STANDARD, 4-5 latki
  • 18.00 – lekcja pokazowa TE SUPERHERO, 6-7 latki

Liczba miejsc na lekcje pokazowe ograniczona, zapraszamy do rezerwacji poprzez formularz lub kontakt z sekretariatem

Dzieci bawiące się z osobą w kostiumie misia podczas zajęć języka angielskiego
Dzieci uczące się języka angielskiego
Liczba miejsc ograniczona

Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcję  pokazową!

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Po kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Po kursie Teddy Eddie SUPERHERO dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Uczeń kontynuuje naukę języka obcego na bardzo wysokim poziomie. Priorytety to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w CZYTANIU w języku obcym. Obszerny i różnorodny materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Starters.

Formularz kontaktowy:

    This website uses cookies to improve your web experience.