Skip links

Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat Teddy Eddie Gdańsk

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

DLACZEGO WARTO?

Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcje pokazową

poznasz metodę

poznasz lektorów

porozmawiasz z metodykiem

ODBIERAM

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

SPRAWDŹ OPINIE

łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ(traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)

CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)

bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)

zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

wyjątkowo BOGATY PAKIET EDUKACYJNY, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)

BOGACTWO JĘZYKOWE – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym), dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI.

Poziomy Teddy Eddie

Język angielski dla dzieci 2-3 lat Teddy eddie poziom start

Teddy Eddie Start

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

 • poziom: początkujący
 • wiek: 2-3 lata
 • grupy: do 8 osób
Język angielski dla dzieci 4-5 lat Teddy eddie poziom standard

Teddy Eddie STANDARD

Po kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

 • poziom: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 4-5 lat
 • grupy: do 10 osób
Język angielski dla dzieci 5-6 lat Teddy eddie poziom abc

Teddy Eddie ABC

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek:  5-6 lat
 • grupy: do 10 osób
Język angielski dla dzieci 6-7 lat Teddy eddie poziom school

Teddy Eddie SUPERHERO

Po kursie Teddy Eddie SUPERHERO dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 6-7 lat, 1 klasa
 • grupy: do 10 osób

Jak uczymy?

Opinie naszych kursantów

This website uses cookies to improve your web experience.